Loading...

Kviečiame dalyvauti Pandėlio sporto šventėje 2018!

Liepos 28-ąją dieną į Pandėlį rinksis daugybė įvairių sporto šakų entuziastų, čia vyks jau XV-oji Pandėlio sporto šventė. Kaip jau įprasta dalyvius registruotis kviečiame į pagrindines komandines sporto šventės rungtis: krepšinio 3×3 ir 5×5 turnyrus, futbolo 7×7 turnyrą, bei paplūdimio tinklinį, kuris šiemet vyks šiek tiek kitokiu formatu, žaisime 3×3. Praėjusiais metais norą dalyvauti šventėje pareiškė net 120 komandų, o šiemet šį skaičių sieksime dar labiau padidinti.

Naujos olimpinės sporto šakos krepšinio 3×3 varžybos šiemet pasižymės gausiu įvairių amžiaus ir pajėgumo grupių pasirinkimu, čia dalyvauti galės kiekvienas nuo paties mažiausio iki paties vyriausio ir stipriausio. Rungtyniaujama pagal FIBA 3×3 krepšinio taisykles ir visiems žaidėjams skiriami pasaulinio reitingo taškai. Pačius stipriausius krepšininkus kviesime į Elito grupę, kur komandos kausis dėl piniginio prizo, mėgėjai galės varžytis A grupėje, o mažiausiai krepšinio patirties turinčios ir tiesiog šventės atmosferą norinčios pajusti komandos galės rinktis B grupę, jaunimo amžiaus grupės suskirstytos kas du metus – U18, U16, U14, U12, U10, taip pat turnyre gausiai dalyvauti kviečiame moterų, veteranų ir šeimų komandas. Tai net 11 grupių kur savo galimybes galės išbandyti ir sudalyvauti šventėje galės visi!

Krepšinio 5×5 kovos sutraukiančios ir būrį pajėgių komandų šiemet vyks vienoje bendroje grupėje. Kadangi vietų skaičius ribotas, norintys dalyvauti 5×5 turnyre turėtų savo vieta pasirūpinti jau iš anksto.

Futbole pasikeitimų nenusimato, varžybų formatas išlieka toks pats – žaidžiama 7 prieš 7 ir komandos turi pasirinkimą rinktis stipresniųjų arba silpnesniųjų grupes.

Šiek tiek keičiasi paplūdimio tinklinio formatas, čia nuo šiol rungtyniausime 3 prieš 3, tačiau išlieka taisyklė, jog komandoje privalo žaisti nors viena mergina ir jai teks visas rungtynes praleisti aikštelėje. Tinklinyje taip pat komandos gali rinktis vieną iš dviejų pajėgumo grupių, tad įvertinkite savo pajėgumą atsakingai.

Vyks ir individualios rungtys, apie kurias informuosime vėliau ir registraciją į jas skelbsime renginio dieną pačioje šventėje. Stengsimės paruošti detalesnę programą, kad galėtumėte pasiplanuoti savo laiką ir sudalyvauti Jūsų mėgstamose rungtyse, tad sekite informaciją mūsų Facebook puslapyje: Pandėlio sporto šventė.

Šventėje dirbs profesionalūs fotografai, bus sukurtas video klipas, vyks prekyba maistu, bus galima atsigaivinti geriamu vandeniu, tad kviečiame ne tik dalyvauti, tačiau ir atvykti pasižiūrėti bei palaikyti savo draugų ir pažįstamų.

Šiek tiek koregavome startinio mokesčio kainodarą, registruojantis iki liepos 20 dienos galios tos pačios kainos kaip ir praėjusiais metais, o po šio termino visi startiniai mokesčiai gerokai pabrangs, tad rekomenduojame savo vietas rezervuoti iš anksto ir nelaukti paskutinės minutės!

Žinoma, Jums jau ruošiame ir išskirtinius sporto šventės medalius bei kaupiame solidų eurų fondą, kurį išdalinsime stipriausioms šventės komandoms!

Registruoti komandą

Close